Zahradní program

Přinášíme vám nabídku na zahradní program k vašemu odpočinku v místě, kde to máte na vaší zahradě nejraději.  Vaše tvořivost, přírodní vzhled materiálů promění váš oblíbený koutek zahrady nebo dvůr v místo, kde si rádi odpočinete v útulném zákoutí s přírodním vzhledem.

Kompletní zahradní program najdete na naší prodejně v Nedakonicích. Široký výběr produktů od plastové zatravňovaní dlažby přes plastový záhonový chodník a obrubník, zahradní nášlapné dílce, lehký plotový základ, plastové plotové profily, plastové profily, prkna, palubky, hranoly a ostatní profily, kůly, plastové desky, plastové kabelové žlaby, plastové přepravní palety až po drenážní systém S20. To vše a mnoho dalších u nás najdete na stránkách:

Dřevoplus  podlaha je jednoduchá podlaha či terasa, kterou si sami poskládáte v jednoduchou terasu. Vhodná na balkon, zimní zahradu, sklep, vinný sklípek, lodžii, saunu nebo koupelnu.

Představujeme nejlepší variantu pro řešení výplně vašeho plotu. Vysoká pevnost, odolnost vůči hnilobě a parazitům, snadná opracovatelnost plotovek Dřevoplus ploty vás jistě nadchne.

Traplast je moderní materiál s řadou vynikajících vlastností, který se získává pečlivou recyklací plastových odpad a má nezvykle dlouhou životnost a vyžaduje pouze minimální údržbu. Je lehký, snese velké zatížení, nenavlhá – v zimě tedy nepřemrzne ani nepopraská. Je velmi odolný proti povětrnostním vlivům, vlhkosti a hnilobě.

Image

 

Polykarbonátový skleník který nepotřebuje základy. Velmi odolná konstrukce skleníku je navržena tak, aby odolala vysokému sněhovému zatížení a nepříznivým povětrnostním podmínkám. Desky skleníku jsou vyrobeny z kvalitního dutinkového polykarbonátu opatřeného UV filtrem a ve srovnání se sklem mají výborné tepelně izolační vlastnosti.

Polykarbonátová pergola je vyrobena z velmi kvalitních dvoustěnných desek a je dodávána jako jednoduchá stavebnice. Montáž je velmi snadná  a můžete si ji tedy postavit kdekoli chcete bez nutnosti odborné firmy a zvládnou ji opravdu jen dvě osoby.


Máte zájem o nabízený sortiment či naše služby?

volání Pište


 

KONTAKTNÍ INFORMACE

IČ:
DIČ