Fundermax, HPL desky

MAX exterior jsou extrémně odolné dekorativní vysokotlaké lamináty (HPL) složené z přírodní vláknité výztuže, která se impregnuje tvrditelnou pryskyřicí a poté se lisuje ve speciálních laminárních lisech za pomoci vysokého tlaku a teploty. Tímto procesem desky získávají charakteristické vlastnosti a jejich povrch nabývá dekorativní barvu či vzor. Desky MAX exterior jsou vyráběny v souladu s normou EN 438-6 Type EDF a neobsahují žádné organické sloučeniny halogenu (chrom, brom, jód, apod.), PVC, síru, rtuť, kadmium, azbest či ochranné přípravky na dřevo, jakými jsou pesticidy a fungicidy. Díky svým jedinečným vlastnostem a následnému dvojitému vytvrzení akrypolyuretanovou pryskyřicí (PUR) jsou extrémně odolné vůči povětrnostním vlivům, což je činí zvlášte vhodnými pro dlouhotrvající opláštění fasád a balkonů.

MAX exterior Alu-Compact je deska při jejíž výrobě byla pod povrch navíc přidána vrstva hliníkových fólií za účelem dalšího vylepšení a samonosnost a pevnosti produktu.

Desky MAX exterior jsou mimořádně tvrdé, odolné proti oděru, poškrábání, nárazu, bežným chemikáliím, vodě, vodní páře, mrazu i teplu. Tepelný rozsah použití je od -80°C až do +180°C. Ochranná aktylpolyuretanová vrstva a takzvaný dvojite vytvrzený povrch pomáhají zvyšovat odolnost laminátu proti povětrnostním vlivům a kyselým deštům, ale také proti slunečnímu záření. Ochrana z vysoce zhuštené akrylpolyuretanové pryskyřice tvoří uzavřenou povrchovou vrstvu a chrání hlavně dekor, který se nachází pod ní. Díky tomu povrchové provedení nevybledne, ale zůstává barevné stálé. Podmínky udržitelné výstavby splnují nejen díky snadné údržbě a možnosti recyklace, ale také díky dlouhé životnosti, která činí při správné povrchové úpravě až 50 let.

PROVÁDÍME DODÁVKU, PŘÍPADNĚ MONTÁŽ FUNDERMAX DESEK DLE DOMLUVY

Ceník:

03_balkony_fundermax.pdf (342kb)

Katalog barev.pdf (6,32Mb)

index-sireni-plamene---protokol-o-zkouskach-pozarne-tech-charakteristik-c-14533-f--kvalita.pdf (598kb)

eu-prohl-o-shode-fundermax-exterier---de.pdf (336kb)

ti7_deutsch_03.pdf (766kb)


Máte zájem o nabízený sortiment či naše služby?

voláníPišteKontaktní informace

ELIMA - Svetlana Benedíková
Nedakonice 527
okres Uherské Hradiště
687 38
Česká republika
IČ:
41508629
DIČ
CZ6154296555